Зєрщиков Олександр Володимирович

Зєрщиков Олександр Володимирович Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

20 січня 1985 у м. Антрацит, Луганської області.

Навчальний заклад, спеціальність:

Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, м. Харків. Факультет «Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України». Диплом з відзнакою за спеціальністю: «Правознавство».

Місце праці:

З 08.2010 року і по теперішній час директор ПП «Форсаж ВВ», м. Вінниця.

Громадська активність:

Організація заходів з безпеки дорожнього руху та навчання населення правилам поведінки на дорозі. Зокрема, проведення конкурсів серед викладачів водіння транспортних засобів «Кращий інструктор автошколи» 2012 року м. Вінниця. У 2014 році разом з командою волонтерів провели більше 70 тренінгів з правил дорожнього руху для дітей та їхніх батьків. З квітня 2014 року і по теперішній час є заступником голови комітету з безпеки дорожнього руху при Департаменті ДАІ України з питань розробки стратегії реформування системи навчання водіїв на основі європейського досвіду. У жовтні 2014 року балотувався до Верховної ради України як мажоритарний кандидат по 11 округу набрав 10,31% голосів виборців і посів 3 місце на окрузі (1 е місце серед тих, хто вперше балотувався) Волонтер соціальних проектів Координаційного центру «Самопоміч» м.Вінниця, учасник проекту «Вінниця – безпечне місто»

Біографія:

З народження проживаю на території України. Неодружений.
Судимість відсутня
Місце проживання: Вінницький район, с. Агрономічне.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65