Захарків Олег Мирославович

Захарків О. Декларація 2014

Дата та місце народження:

13 червня 1978 року в м. Бережани Тернопільської області

Навчальний заклад, спеціальність:

Бережанський агротехнічний інституті Національного аграрного університету (спеціальність - механізація і електорофікація с/г).

Місце праці:

Від 6 березня 2013 року по теперішній час працюю на посаді Директора Обласного комунального музею Богдана Лепкого в м. Бережани.

Громадська активність:

З 1996 по 1997 рік член студентської ради Бережанського агротехнічного коледжу. Активний учасник громадсько-культурних та творчих заходів. Член спортивної команди з легкої атлетики та біатлону вище зазначеного навчального закладу. Організатор молодіжно-громадських та культурно-просвітницьких акцій для дітей молоді м. Бережани. З 1997 року засновник та член молодіжних громадських організацій: - Бережанської станиці НСОУ «Пласт»; - Бережанської районної громадської організації «Молода Україна»; - Бережанської міської громадської організації Фізкультурно-спортивний клуб «Олімп»; - Бережанської районної громадської організації «Молодіжний Парламент Бережанщини»; - Бережанської міської громадської організації Військово-патріотичний клуб «Легіонер»; Редактор літературно-історичного альманаху «Ластівка» (випущено 10 номерів). Організатор та комендант вишкільно-патріотичних таборів, вишколів, тренінгів та навчань для молоді і юнацтва. Автор методичного матеріалу про введення альтернативного військово-патріотичного виховання серед учнів старших класів та студентів вищих навчальних закладів. Організатор та учасник літературно-мистецьких конкурсів, вікторин та ігор. Співорганізатор п’ятьох Всеукраїнських фестивалів стрілецької та повстанської пісні «Дзвони Лисоні». Краєзнавець та дослідник історичної минувшини Бережанщини. Дописувач в регіональних, всеукраїнських та закордонних ЗМІ. Активний учасник Революції Гідності, член районного штабу опору. Керівник ГО «Бережаннська самооборона», ініціатор та співзасновник Районного координаційного центру допомоги добровольцям АТО. Заступник керівника Бережанського відокремленого підрозділу громадської організації “Спілка бійців та волонтерів АТО “Сила України”. У 2015 р. Нагороджений орденом “За волонтерську діяльність”, а також грамотами та подяками за допомогу ЗСУ. Депутат Бережанської міської ради трьох скликань: 2002-2006 рр., 2006-2010 рр., 2010-1015рр.

Біографія:

У 1985 році пішов у перший клас ЗОШ І — III ступенів № 1 м. Бережани. У 1995 році, після закінчення школи всту¬пив до Бережанського агротехнічного коледжу на механічний факультет, відділення «Переробка та зберігання с/г продукції». Отримав базову вищу освіту в 1999 році і кваліфікацію молодший спеціаліст-механік. З січня 2000 року по червень 2006 рік продовжив навчання у Бережанському агротехнічному інституті Національного аграрного університету, отримав спеціальність механізація і електорофікація с/г. Професійні права – Інженер-механік.
Із липня 1999 року по березень 2000 року працював у Бережанському міжгосподарському підприємстві по веденню лісового та сільського господарства. З березня 2000 року по 2004 рік працював майстром-видувальником на Бережанському склозаводі. З липня 2004 року по червень 2005 року перебував на обліку у Бережанському районному центрі зайнятості.
З червня 2005 року по вересень 2005 року працював на посаді спеціаліста 1-ї категорії загального відділу апарату районної державної адміністрації. З жовтня 2005 по квітень 2006 року працював на посаді головного спеціаліста з питань внутрішньої політики та зв’язків із громадськими організаціями та ЗМІ апарату районної державної адміністрації. З квітня 2006 по 31 серпня 2010 року працював на посаді начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації.
З 1 вересня 2010 по 31 березня 2012 року був слухачем Львівського регіонального інституту державного управління при Президентові України. Отримав другу вищу освіту – магістр державного управління.
З 11 липня по 1 серпня 2012 року працював спеціалістом загального відділу апарату Бережанської районної державної адміністрації. З 1 серпня 2012 року по січень 2013 р. працював завідувачем сектору соціально-правового захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах служби у справах дітей районної державної адміністрації.
Від 6 березня 2013 року по теперішній час працюю на посаді Директора Обласного комунального музею Богдана Лепкого в м. Бережани.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65