Вусенко Юлія Василівна

Вусенко Юлія Василівна Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

31 березня 1982 року, м. Луцьк

Навчальний заклад, спеціальність:

"У 1999 році закінчила Луцьку загальноосвітню школу №3 із золотою медаллю «За успіхи в навчанні». У тому ж році була зарахована до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, як студентка юридичного факультету. У 2003 році отримала диплом бакалавра з відзнакою. У 2004 році успішно завершила навчання та отримала диплом магістра. 2007 -2011 роки – навчалася та завершила аспірантуру Волинського національного університету імені Лесі Українки без відриву від виробництва; 2009 -2012 роки - навчалася у Навчально-науковому центрі післядипломної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки. Закінчила економічний факультет і отримала диплом спеціаліста по спеціальності - «Фінанси»; 2010-2012 роки –вивчала польську мову у мовному центрі «Світ» Волинського національного університету імені Лесі Українки, та отримала сертифікат з відзнакою. У 2012 році - захистила кандидатську дисертацію на тему «Правові відносини, що забезпечують функціонування індивідуальних трудових відносин», та отримала диплом кандидата юридичних наук в січні 2013 року. Працюю над докторською дисертацією. Публікуюся у періодичних виданнях, беру участь у міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях. "

Місце праці:

Викладач у Волинському національному університеті імені Лесі Українки

Громадська активність:

Являюся координатором програм Волинського Обласного Благодійного Фонду «Карітас-Волинь» та представником благодійного фонду «Ефективне суспільство». реалізовано та долучаюсь до всіх проектів ініціативної групи, а саме: «Безпечне місто»; «Субсидії»; «Прозорий бюджет»; «Комп’ютерні курси для старших»; «Діти героїв»; «Люди найбільшої довіри»; «Юридична консультація» та інші, які реалізовуються ініціативною групою.

Біографія:

З 2004 року й понині працюю у Східноєвропейському національному університеті на юридичному факультеті.  Починаючи з посади асистента на кафедрі цивільного права і процесу (2004 рік), сьогодні працюю на посаді доцента кафедри цивільно-правових дисциплін (з серпня 2013 року), не оминувши, посаду старшого викладача (2005 – 2012 роки).

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65