Вахель Юрій Володимирович

Вахель Юрій Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

06.09.1970, м. Львів

Навчальний заклад, спеціальність:

У 1992 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю «інженер-електрик», у 1998 році закінчив Львівський державний університет за спеціальністю «правознавство».

Місце праці:

Заступник генерального директора з юридичних питань у ТОВ "НОБЛ РЕСОРСІЗ УКРАЇНА"

Громадська активність:

Голова представництва Громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» у м.Києві. Член Ради при Президенті України з питань судової реформи. Двічі був обраний до складу Правління Асоціації правників України. Співзасновник та волонтер БФ «Фонд Вільна Україна». Експерт з питань права та сільського господарства Української аграрної конфедерації. Співзасновник та член наглядової ради Освітньої фундації ім. Андрея Шептицького. Член суддівської колегії Всеукраїнського стипендіального конкурсу DLA Piper для студентів-правників. Заступник голови наглядової ради Української ф’ючерсної біржі. Член наглядової ради Будівельної дирекції при Патріархові УГКЦ.

Біографія:

Вища освіта. З червня 2008 року по теперішній час – ТОВ «Нобл Ресорсіз Україна», заступник генерального директора з юридичних питань та розвитку бізнесу. З лютого 2014 року по теперішній час – ТОВ «Сателлит», головний юрист. Голова представництва Громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» у м. Києві. Член Ради при Президенті України з питань судової реформи. Двічі був обраний до складу Правління Асоціації правників України. Співзасновник та волонтер БФ «Фонд Вільна Україна». Експерт з питань права та сільського господарства Української аграрної конфедерації. Співзасновник та член наглядової ради Освітньої фундації ім. Андрея Шептицького. Член суддівської колегії Всеукраїнського стипендіального конкурсу DLA Piper для студентів-правників. Заступник голови наглядової ради Української ф’ючерсної біржі. Член наглядової ради Будівельної дирекції при Патріархові УГКЦ.
На виборних посадах не перебував. Безпартійний. Судимостей не має.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65