Туровська Ірина Львівна

фото_Туровська Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

28.08.1964 р., м. Мічурінськ Тамбовської області, Росія

Навчальний заклад, спеціальність:

Маю дві вищі освіти, навчалася в аспірантурі.

Місце праці:

Приватний підприємець

Громадська активність:

"Протягом майже п’яти останніх років систематично веду роботу з побудови громадського суспільства нашого міста: займаюся правозахисною діяльністю, відстоюю права підприємців, впроваджую програми, що піднімають рівень освіченості підприємців. Веду боротьбу за прозорість криворізької влади: за моєю ініціативою разом з колегами створили громадські ради при прокуратурі міста, при Криворізькому управлінні міліції, вже тричі створювали ініціативні групи по створенню громадської ради при міськвиконкомі, але тричі отримували відмову. Являюсь членом громадської ради при Криворізькій районній держадміністрації. Була одним із організаторів і керівників Криворізького Майдану, учасником Майдану у Києві, учасником І Форуму Євромайданів в Харкові. З травня 2014 р. являюся волонтером. Є організатором та учасником багатьох акцій протесту проти діючої влади в місті.

Біографія:

Маю досвіт роботи на керівних посадах в приватних організаціях. Є досвід викладацької роботи. З 1994 року – приватний підприємець.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65