Цобенко Руслан Олександрович

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Дата та місце народження:

27.10.1979 р., м. Одеса

Навчальний заклад, спеціальність:

Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, правознавство

Місце праці:

2013 року по даний час працюю генеральним директором ТОВ Агропромислова компанія «Розкішна». В 2012-2013 рр. працював суддею Господарського суду Кіровоградської області, був звільнений Указом Януковича В.Ф. після того, як стало відомо про мою активну участь в Помаранчевій революції 2004 року та проукраїнську просвітницьку діяльність в інтернеті (мною було засновано патріотичну групу, в якій було 130 тис. учасників).

Громадська активність:

маю активну громадянську позицію; суттєва волонтерська та спонсорська допомога воїнам АТО; очолюю одну з провідних агрофірм району, в рамках діяльності якої реалізовуються та підтримуються соціальні проекти на селі; не заплямував свою репутацію зв’язками з Партією регіонів та Компартією.

Біографія:

Я, Цобенко Руслан Олександрович, одружений, маю сина (2014 р/н), в 1997 році закінчив Голованівську ЗСШ №1 з «Золотою медаллю», в 2002 році закінчив юридичний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка, в 2010-2011 рр навчався в Інституті підготовки професійних суддів (м. Одеса). З В березні 2014 року, на початку військової агресії РФ в Криму, добровільно записався до лав Збройних Сил України, був мобілізований, в бойових діях участі не приймав. В червні 2014 року був демобілізований (у зв’язку з незатребуваністю військової спеціальності – офіцер юстиції), з присвоєнням чергового військового звання – старший лейтенант запасу. В минулому не належав до жодної з політичних партій, досвіду роботи депутатом не маю.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65