Суслова Тетяна Михайлівна

Суслова Тетяна Михайлівна Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

29.11.1946, м. Ош

Навчальний заклад, спеціальність:

Миколаївський кораблебудівний інститут імені адмірала Макарова (МКІ), інженер-кораблебудівник

Місце праці:

У 2010-му була обрана депутатом Миколаївської міської ради. Входить до складу постійної комісії міськради з питань екологічної політики, охорони навколишнього середовища та ресурсозбереження.

Громадська активність:

Активно займається громадською діяльністю з 2006 р. В 2008 р. стала членом громадської організації "Наше місто", в якій займалась питаннями, пов’язаними з екологічним напрямком. На теперішній час є членом громадської організації “Відкрите місто”. Разом з екологічною громадськістю займається захистом навколишнього природного середовища у місті.

Біографія:

Працювала інженером в ЦКБ «Черноморсуднопроект» та інженером науково-дослідного центру при МКІ. 1995 – 2013 рр. – старший викладач «Кафедри конструювання та виробництва виробів із композиційних матеріалів» в НУК ім. адмірала Макарова. У 2010-му була обрана депутатом Миколаївської міської ради. Входить до складу постійної комісії міськради з питань екологічної політики, охорони навколишнього середовища та ресурсозбереження. Експерт у сфері екології та місцевого самоврядування.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65