Соляник Вадим Сергійович

Соляник Вадим Сергійович Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

03 лютого 1988 року, м. Шаргород.

Навчальний заклад, спеціальність:

2005­-2009рр.­ закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом в м. Вінниці, та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Комерційне та трудове право» та здобув кваліфікацію спеціаліста з відзнакою.

Місце праці:

-

Громадська активність:

Комунікабельність, надійність, цілеспрямованість, пунктуальність, оперативність. Відповідальний при виконанні поставлених задач, швидко орієнтуюсь в певній ситуації, енергійний, легко навчаюсь новому, без шкідливих звичок, проблем з законом не маю. Майстер спорту з боротьби самбо та майстер спорту з боротьби дзюдо. Віце президент Вінницької обласної федерації таїландського боксу «Муей ­ Тай»

Біографія:

У 2005-2009рр.- закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом в м. Вінниці, та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Комерційне та трудове право» та здобув кваліфікацію спеціаліста з відзнакою.
Досвід роботи: У 2009 році був влаштований на приватне акціонерне товариство «Шаргородський маслозавод» юрисконсультом. У 2010 році призначено на посаду заступника директора та начальника юридичного відділу. 16 травня 2013 року звільнений з роботи за згодою сторін.
Професійні навики: Досвід ведення судових справ, управління персоналом, досвід у проведенні торгів, державних закупівель. Робота з дебіторами, претензійна та позовна робота.
Знання іноземних мов: російська (вільно), англійська (середній рівень).
Особисті якості:Комунікабельність, надійність, цілеспрямованість, пунктуальність, оперативність. Відповідальний при виконанні поставлених задач, швидко орієнтуюсь в певній ситуації, енергійний, легко навчаюсь новому, без шкідливих звичок, проблем з законом не маю. Майстер спорту з боротьби самбо та майстер спорту з боротьби дзюдо.
Віце-президент Вінницької обласної федерації таїландського боксу «Муей – Тай»

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65