Січко Дмитро Сергійович

Січко Дмитро Сергійович Декларація 2014

Дата та місце народження:

08.09.1978, м. Миколаїв

Навчальний заклад, спеціальність:

1995 - закінчив інформатико-математичний ліцей №38; 1995-2000 - Одеська національна юридична академія. Спеціальність – “Правознавство”; 2000-2001 - Одеська національна юридична академія. Спеціальність – “Державна служба”, магістратура державної служби; 2001-2004 - аспірантура Одеського державного університету імені І.І. Мечникова. Спеціальність – 12.00.03.“Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право”. В 2006 році захистив у спеціалізованій вченій раді ЛНУ ім. І.Франка дисертацію «Правова природа договору лізингу в Україні” на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук.

Місце праці:

Автор 30 наукових праць і 3 навчально-методичних посібників. Декан юридичного факультету; Чорноморський державний університет імені П. Могили. В рамках основної трудової діяльності є організатором та учасником ряду круглих столів та конференцій присвячених правам людини та їх захисту. Керівник Миколаївського осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація цивілістів України». Учасник міжнародної програми “Open World program” (США).

Громадська активність:

Більшість досягнень пов’язані з освітньою діяльністю, оскільки безперервно працюю в цій галузі з 2001 року. Крім організацій конференцій, круглих столів та обговорень, пов’язаних з захистом прав людини в різних галузях народного господарства, досягненням вважаю організацію діяльності єдиного конкурентоспроможного колективу юридичного факультету на засадах професіоналізму, цілеспрямованості та підпорядкування єдиної цілі. Крім професійних знань в сфері юриспруденції, маю досвід організаторської та управлінської роботи. За весь час роботи в навчальному закладі, ні колектив факультету, ні особисто не були замішані в будь-яких корупційних скандалах чи справах. Через організацію навчання на принципах безкорупційності, рівності підходу до студентів та навчання виключно за знання було створено позитивний імідж - і факультету в цілому, і викладачів, які працюють на ньому. Це підтверджується фактичним лідерством юридичного факультету серед інших навчальних закладів юридичного спрямування Миколаївської області ( в області налічується 7 основних навчальних закладів юридичного спрямування). Наявний позитивний імідж факультету та колективу, численні зустрічі з батьками абітурієнтів, студентів та випускників, учнями шкіл та шкільними колективами, роботодавцями сприяють формуванню атмосфери довіри як до керівника та представника даного колективу.

Біографія:

Громадянин України.
Автор 30 наукових праць і 3 навчально-методичних посібників.
Безпартійний.
Судимість відсутня.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65