Шевченко Олена Олексіївна

Шевченко Олена Олексіївна Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

9 жовтня 1986 р., м. Біла Церква Київської області.

Навчальний заклад, спеціальність:

2003 - 2008 рр. – Академія муніципального управління, юридичний ф-т, спеціальність "Правознавство", диплом спеціаліста. 2003 -2008 рр. - КНУ імені Тараса Шевченка, біологічний факультет, диплом спеціліста.

Місце праці:

З 2008 року і до цього часу займаюсь дрібною підприємницькою діяльністю у сфері надання послуг та роздрібної торгівлі.

Громадська активність:

Член міського осередку, відповідальна за роботу юридичної консультації. Громадська приймальня об'єднання «Самопоміч» в м.Біла Церква, Проект "Підтримай українську команду", "Субсидії на оплату ЖКГ послуг", проект «Сильніше, ніж зброя», «Чисте місто».Активний учасник Революції Гідності. Допомагала як фінансово так і безпосередньою участю. Учасник Білоцерківського Євромайдану. Допомагає військовим.

Біографія:

За національністю українка.
У 1993 році пішла в перший клас білоцерківської ЗОШ № 9, яку закінчила в 2003 році з атестатом на відмінно. Під час навчання в школі неодноразово приймала участь в місцевих олімпіадах між учнями шкіл з різних дисциплін, виконувала роботи в МАН. В 2002 та 2003 роках разом із дівчачою шкільною командою займала І місце в міжшкільних змаганнях з баскетболу.
У 2003 році вступила до КНУ ім. Т. Шевченка на факультет біології денної форми навчання та Академії муніципального управління на факультет правознавства заочної форми навчання. В 2008 році закінчила навчання у ВУЗах і отримала дипломи про вищу освіту з кваліфікацією спеціаліста із відповідних факультетам спеціальностям.
У 2004 році на протязі чотирьох місяців працювала у Господарському суді м. Києва помічником судді. З 2008 року і до цього часу займаюсь дрібною підприємницькою діяльністю у сфері надання послуг та роздрібної торгівлі.
Крім своєї основної роботи займаюсь поглибленням знань з англійської мови, перекладу англомовних текстів, самостійним вивченням іспанської мови.
Депутатом не була.
До кримінальної відповідальності не притягувалася.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65