Шевченко Олексій Миколайович

Фото Шевченко Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

25.07.1983р.н.,

Навчальний заклад, спеціальність:

Освіта вища, в 2005р. Закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури та отримав спеціальність «Геоінформаційні системи і технології», здобув кваліфікацію «інженер-геоінформатик». В 2009 році отримав другу повну вищу освіту за спеціальністю «Землевпорядкування та кадастр» та здобув кваліфікацію «інженер з землевпорядкування та кадастру».

Місце праці:

Працював інженером-геодезистом у ТОВ «Укргазпроект», провідним інженером у ТОВ «Діпрогаз», З 2011р. по теперішній час працює в ТОВ «Геотранзит» на посаді головного інженера.

Громадська активність:

Олексій розробив та прагне втілити проекти щодо суспільного розвитку міста - «Благоустрій міста», «Безпека міста» «Бюджет міста», «Майно громади», «Відповідальний депутат», «Звільнення дітей учасників АТО від сплати за харчування в дошкільних навчальних закладах» та інші. Приймає участь в організації спортивних змагань в с.Трипілля та м.Українка, які проводились для підтримки учасників АТО у 2015р. Шевченко О.М. доброзичний, контактний, має задатки лідера, але добре вміє працювати в команді, завжди готовий до співпраці.

Біографія:

Проживає в м. Українка з 2000 року, українець, громадянин України. Одружений, має сина.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65