Шадий Юрій Віталійович

images

Дата та місце народження:

02.06.1984 р., с. Здовбиця

Навчальний заклад, спеціальність:

РДГУ, українська філологія

Місце праці:

2008 року по сьогодні працюю вчителем у Здовбицькій ЗОШ.

Громадська активність:

2002 р. – очолив Здолбунівську районну молодіжну організацію „Молодий Рух”; Створив Професійну спілку студентів РДГУ „Студентське братство”. З 2006 року є виховником новацьких та юнацьких гуртків у скаутській організації „Пласт”, яка діє на базі школи. З 2009 року – станичний у Здолбунівській районній організації НСОУ „Пласт”. Координатор „Руху за життя” та руху „Твереза Україна” на Здолбунівщині. Активний учасник Революції гідності у Києві у складі 35 сотні Самооборони Майдану. Засновник Здолбунівського районного революційного штабу та Здолбунівської сотні самооборони. Координатор Самооборони Майдану в Рівненській області.

Біографія:

У 2006 закінчив факультет української філології Рівненського державного гуманітарного університету. З 2008 року по сьогодні працюю вчителем у Здовбицькій ЗОШ.
Одружений, виховую сина.
З 2009 року – станичний у Здолбунівській районній організації НСОУ „Пласт”. Засновник Здолбунівського районного революційного штабу та Здолбунівської сотні самооборони. Координатор Самооборони Майдану в Рівненській області.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65