Щербяк Юлія Василівна

1 Декларація 2014

Дата та місце народження:

10 вересня 1978року

Навчальний заклад, спеціальність:

У 2000 році здобула вищу юридичну освіту за спеціальністю “Правознавство” у Львівському Національному університеті ім.І.Франка.

Місце праці:

-

Громадська активність:

Завдяки моїй активні позиції не допущено розконсервування сміттєзвалища в с.Обарів Рівненського району, проведено лекції з правознавства мешканцям 12 територіальних громад Рівненського району, активний учасник Майдану 2013-2014 р.р.. Учасник багатьох громадських ініціатив Рівненського району у сфері боротьби з корупцією, спортивних заходів, зменшення тарифів на теплопостачання у с. Квасилів Рівненського району.

Біографія:

Закінчила загальноосвітню школу №1 в м.Рівне у 1995 році з відзнакою. У 2000 році здобула вищу юридичну освіту за спеціальністю “Правознавство” у Львівському Національному університеті ім.І.Франка. Під час навчання працювала в адвокатському об”єднанні “Осадчий та партнери”.
Після закінчення навчального закладу працювала юрисконсультом у Рівненському обласному відділенні “Державний Ощадний банк України”. У 2003 році отримала свідоцтво про зайняття адвокатською діяльністю та по даний час працюю, як самозайнята особа.
Активно займаюсь громадською роботою: засновник громадської організації “Лекс-Форум”; з 2008 року на постійній основі при ГО “Лекс-Форум” діє “День безкоштовних консультацій” в рамках чого надано безкоштовні юридичні консультації більше 1200 особам, організатор акції “Збір коштів для сімей загиблих на Майдані рівнян” (за тиждень було зібрано 170 тис. грн.), організатор проекту «Великдень зі Сходу на Захід» (в рамках проекту на Великдень 2015 року Рівненщину відвідала 71 особа зі Слов”янська, Дружківки, Краматорська). Діючий проект – «Правовий лікбез» (підвищення рівня правової культури та освіти мешканців Рівненського району).
Випускник “Української школи політичних студій” 2012 року. У 2014 році учасник освітньої програми “Європа на власні очі” в рамках якої відвідала парламенти та органи місцевого самоврядування 7 європейських країн — Польща, Німеччина, Словакія, Австрія, Угорщина, Бельгія, Нідерланди.
Депутат Рівненської районної ради IV скликання.
Член Асоціації правників України з 2009 року.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65