Рибальченко Ірина Анатоліївна

Безымянный Декларація 2014

Дата та місце народження:

30.05.1974, м. Київ

Навчальний заклад, спеціальність:

Навчалася на Економічному факультеті Сумського державного університету, спеціальність «Економіка підприємства» (1991-1996 рр.)

Місце праці:

з 2001 р. – ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання»

Громадська активність:

Участь у роботі органів місцевого самоврядування, державної виконавчої влади з метою відстоювання інтересів населення в сфері комунальних послуг (теплопостачання). Консультативна допомога мешканцям, підприємствам, організаціям міста Суми з питань теплопостачання.

Біографія:

1996 р. – 2001 р. – працювала фінансистом в АТ «Суми-Авто»
2001р. – 2003 р. – начальник Відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу Дирекції «Котельня Північного промислового вузла» ПАТ «Сумське НВО ім.М.В.Фрунзе»
2003 р. – теперішній час – заступник директора Дирекції «Котельня Північного промислового вузла» ПАТ «Сумське НВО». Досягнення на посаді: розробка та впровадження заходів, направлених на зниження тарифів на послуги з теплопостачання; впровадження енергозберігаючих технологій; розробка технологічних і економічних аспектів переходу підприємства на альтернативні види палива; впровадження системи контролю якості послуг з централізованого теплопостачання.
На виборних посадах не перебувала. Судимостей не має. Безпартійна. Маю дорослого сина.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65