Полосенко Андрій Олександрович

полосенко Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

04. 07. 1981 р.

Навчальний заклад, спеціальність:

Національний авіаційний університет, закінчив в 2004 році, "Інженер-електрик", електротехнічні системи електроспоживання аеропортів. Інститут післядипломного навчання при НАУ, закінчив в 2004 році, менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

Місце праці:

З 2002 року інженер-електрик ТОВ «Контур», з 2004 року спеціаліст по питанням регіональної політики ТОВ «ЕЛТІС Україна Електротехнік», з 2005 року директор ТОВ «Євромонтажгруп», з 2009 року генералний директор M.I.B.S. TRAVEL, з 2012 року фінансовий директор ТОВ «Агро Дом» по даний час.

Громадська активність:

Організація ДЮСШ по хокею в м. Богуславі. Створення хокейної команди (дорослі) «Шершні» м. Богуслав,. Підтримка та розвиток молочно-товарного виробництва Богуславського та Таращанського районів, Київської області (ТОВ СГП «Шупики», ТОВ СГП «Олімпік Агро», ТОВ «Гала сервіс», П.П. «Нива Синиця», ТОВ «АІС»), майстер спорту України з регбі, член Національної збірної України з регбі.

Біографія:

Голова партії «Об’єднання «Самопоміч» в м. Богуслав Київської обл., Лауреат програми «Людина року – 2010», в номінації «Туристична компанія року в Україні» признана Туристическая компания M.I.B.S. TRAVEL, Генеральный директор – Полосенко А.О. Відкритий турнір з хокею за підтримки Андрія Полосенка 9 травня 2015 року в УНТЦ «Льодограй» м. Богуслав. Організація ДЮСШ по хокею в м. Богуславі. Створення хокейної команди (дорослі) «Шершні», м. Богуслав. Підтримка та розвиток молочно-товарного виробництва Богуславського та Таращанського районів Київської області (ТОВ СГП «Шупики», ТОВ СГП «Олімпік Агро», ТОВ «Гала сервіс», П.П. «Нива Синиця», ТОВ «АІС»), майстер спорту України з регбі, член Національної збірної України з регбі. Підтверджую, що ніколи не перебував членом партії Регіонів, Комуністичної партії.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65