Піддубний Костянтин Сергійович

Піддубний Костянтин Сергійович Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

27.03.1979р. м. Харків

Навчальний заклад, спеціальність:

Загальноосвітня школа №3, м. Дергачі

Місце праці:

Засновник виробничо-торгової фірми ООО «Квітофор».

Громадська активність:

В 2013 році приєднався до протесаного руху «Євромайдан», короткочасно перебував в 14 сотні Самооборони Євромайдану в Києві. Більшість часу під час Революції гідності присвятив організації та участі в Харківському Євромайдані. Займався організацією поставок в Київ на майдан теплого одягу, захисних обладунків(касок, щитів інше). В 2014 року став одним з засновників Громадської організації «Деркачівська альтернатива». https://www.facebook.com/groups/uaderkachi/ До складу організації увійшли ті, хто об’єднався на тлі Революції гідності, та в той чи інший спосіб бажали змінювати і в подальшому країну на краще. Першими діями були організація антикорупційних мітингів, боротьба з корупцією в Держкомземі, проведення толок в «Удянському саді». Розпочали збір допомоги для АТО. На сьогодні організація займається питаннями допомоги військовим в зоні АТО та організацією Дергачівського загону територіальної оборони при військкоматі. Організували для членів загону теоретичні навчання з вивчання стрілецької зброї та тактичної медицини. Провели курс польових тренувань з тактики бою. Намагаємось контролювати діяльність органів влади, проводячи інформаційні запити та здійснюючи їх аналіз. Для освітлення діяльності громадської організації та оприлюднення звітів налагодили випуск інформаційного бюлетеня «Деркачівська альтернатива», накладом 3000шт, який випускаємо за кошти членів організації та безкоштовно розповсюджуємо в м. Дергачі. На президентських виборах приймав участь в якості члена комісії ТВК.

Біографія:

З 1997 по 2000 працював в ТОВ «Гріф» (виробництво крему для взуття) на посаді заступника директора. З 2000 по 2006 роки працював у ФОП Піддубний Д.С. 3 2006 – створив власний бізнес в сфері виробництва та продажу засобів для вирощування та догляду за рослинами, головою якого є по теперішній час. Судимостей не маю. Член партії «САМОПОМІЧ».

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65