Пасевич Олена Вікторівна

Декларація 2014 Програма Читати більше

Дата та місце народження:

04.08.1978 р., м. Львів

Навчальний заклад, спеціальність:

Національний університет «Львівська політехніка», спеціальність «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Місце праці:

З 2000 року – Львівський інститут банківської справи (від викладача-стажиста, асистента, викладача, доцента до декана факультету).

Громадська активність:

З 2014 року допомагає армії

Біографія:

Народилась у м. Львові. У 1995 році закінчила СШ № 52 із золотою медаллю, продовжила навчання у Національному університеті «Львівська політехніка», здобувши фах менеджера-економіста. Після отримання диплому вступила в аспірантуру Інституту регіональних досліджень Національної академії наук України та паралельно із навчанням розпочала викладацьку та практичну діяльність за фахом. У 2005 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Управління маркетинговими дослідженнями підприємств в процесі формування конкурентних переваг» та отримала науковий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю «Економіка, організація і управління підприємствами». У 2007 р. отримала вчене звання доцента. Автор 4 монографій, 2 підручників, 5 навчальних посібників, понад 50 наукових статей у вітчизняних та закордонних виданнях. За результатами соціологічних опитувань студентів вишу неоднарозово отримувала звання «Найкращий викладач року». Консультант та співвиконавець наукових тем для Національного банку України, банківських та кредитних установ. Сімейний стан: дружина загиблого офіцера, виховує 18-річного сина та 1,5-річну доньку.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65