Панченко Федір Борисович

Панченко Федір Борисович Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

06.08.1985, м. Миколаїв

Навчальний заклад, спеціальність:

2001- приватна неповна середня загальноосвітня школа 1-2 ступеню «Амріта», базова загальна середня освіта. 2004 – навчально-науковий центр Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова, повна загальна середня освіта. 2007 – Миколаївський технікум Одеського національного університету імені І. І. Мечникова за спеціальністю «Правознавство», молодший спеціаліст. 2008 - Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, факультет права, бакалавр. 2009 - Одеська національна юридична академія, факультет правознавства, спеціаліст.

Місце праці:

2008 – 2010 СКБ «Біатрон». Посада: Юрист 2010- по теперішній час. Посада: Приватний адвокат 2014 – по теперішній час, засновник та директор ТОВ «Ай Ем Софтвер» Із 2013 року у ГО «Комітет «Народний контроль» приймав участь у багатьох соціальних проектах спрямованих на захист прав і свобод громадян.

Громадська активність:

Підтримка спорту у м. Миколаєві, центр надання допомоги у оформленні субсидій, юридична консультація. Приймав участь у проекті «Прозорий бюджет». Проводить активну роботу із підвищення юридичної обізнаності громадян, неодноразово представляв громаду у спорах із органами влади та незаконними забудовниками. Представляв осіб, права яких були порушені правоохоронними органами. Постійно займається пропагандою самоорганізації, спонуканням мешканців міста до поліпшення свого життя власними силами. На благодійних підставах, допомагав у встановленні дитячих майданчиків, ремонті багатоквартирних будинків, благоустрої дворів. Відомий серед мешканців міста як людина, яка створила себе сама і бажає змінити місто та відношення людей до своєї держави та співгромадян. Будучи самодостатньою людиною має бажання йти до місцевої влади не заради власного зиску, а за для отримання можливості впроваджувати позитивні зміни в керівництво містом та контролювати результати.

Біографія:

Громадянин України.
Мешкаю у Миколаєві від народження і дотепер.
Маю двох сестер та двох братів. Виховувався батьком, полковник міліції на пенсії, 1940 р. н., та матір’ю, інженер на пенсії, 1952 р. н.
Активіст представництва громадської організації. Юрист. Трудову діяльність розпочав студентом.
Одружений. Несудимий.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65