Огоновський Юрій Ярославович

Декларація 2014

Дата та місце народження:

14 березня 1992 року, м. Львів

Навчальний заклад, спеціальність:

З 2009 по 2014 навчався у Національному Університеті «Львівська Політехніка» за напрямом «приладобудування» (інженер-конструктор).

Місце праці:

З листопада 2013 року є керівником Всеукраїнської Громадської Організації «Об’єднання «Самопоміч». З травня 2011 по листопад 2013 – менеджер соціальних проектів Громадського Об’єднання «Самопоміч». З червня 2005 по вересень 2010 – промоутер-аніматор на замовлення рекламних агенств

Громадська активність:

Розробник та реалізатор понад 50-ти соціальних програм у сфері роботи з малозабезпеченими верствами населення, промоції здорового способу життя та спорту, а також всеукраїнських розвиткових програм для пенсіонерів. Директор маштабного спортивного фестивалю «Ярмарок спорту» (2013, 2014 роки), за 2013 рік влаштував понад 70 дітей з багатодітних сімей у спортивні гуртки безкоштовно, автор декількох тренінгових програм на тему грромадського лідерства, виконавчий директор ГО «Ярмарок спорту», засновник ліги богатирів для новачків «Аматорська Ліга Стронгмену», засновник соціального проекту «Центр Здоров’я для Людей Літнього Віку», член ревізійної комісії партії «Об’єднання «Самопоміч».

Біографія:

Народився у м. Львові у родині лікарів, праонук видатного діяча Галичини, одного з засновників СЗШ № 34 та активного діяча Львівського Національного Університету ім. Івана Франка, Казимира Огоновського. Навчався у СЗШ № 52 м. Львова, кандидат у майстри спорту зі стрільби з луку, кандидат у майстри спорту з регбі, бронзовий призер чемпіонату України зі стронгмену. Одружений, маю донечку. Проживаю у м. Львові, на виборчих посадах не перебував, судимостей не маю.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65