Нитка Олег Богданович

Нитка Олег Богданович Декларація 2014

Дата та місце народження:

26.05.1976, м. Тернопіль

Навчальний заклад, спеціальність:

Вища педагогічна освіта. Закінчив магістратуру Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка з червоним дипломом.

Місце праці:

Приватний підприємець, Продюсер місцевого телеканалу «ІНТБ»

Громадська активність:

осередок ГО "Об'єднання "Самопоміч" у м. Тернопіль

Біографія:

Вища педагогічна освіта. Закінчив магістратуру Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка з червоним дипломом. 1998 – 2001 рік працював викладачем гуманітарних дисциплін в Тернопільському філіалі Ужгородського коледжу мистецтв ім. А. Ерделі. З 1999 по 2008 рік працював вчителем у Тернопільськой ЗОШ №2.
Один із засновників рекламно-продюсерського агентства «Профіарт», автор ідей по встановленню нетипових рекламних конструкцій в м. Тернополі, приватний підприємець. В 2009 році придумав, запатентував та реалізував ідею «Вуличного радіо» в Тернополі та Чернівцях. Автор бізнес-ідеї з розвитку власного бізнесу, учасник проекту «Українська мрія» на телеканалі ICTV. Здобув перемогу в конкурсі бізнес-планів в м. Тернопіль тема проекту «Очищення міста Тернополя від несанкціонованої реклами». З 2012 року беру безпосереднє керівництво з втілення даного бізнес плану в м. Тернополі внаслідок чого місто вдалося очистити від дрібної-несанкціонованої реклами. Продюсер місцевого телеканалу «ІНТБ».
Несудимий, до кримінальної відповідальності не притягався.
Позапартійний.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65