Нич Тимофій Михайлович

Нич Тимофій Михайлович Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

11.10.1986 р., м. Київ

Навчальний заклад, спеціальність:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, спеціальність "Правознавство", спеціалізація господарське та фінансове право, освітньо-кваліфікаційний рівень магістр права. Навчався у бізнес- школі "МІМ-КИЇВ" за програмою PMD "mini-MBA". Вивчав англійську мову у міжнародних мовних школах у Канаді, Великобританії та США.

Місце праці:

З березня 2015 року займаюсь приватною адвокатською практикою - юридичний консалтинг у сфері містобудування. З жовтня 2014 року по лютий 2015 року працював в ТОВ "Українські продуктові традиції" (продуктовий рітейл) на посаді адміністративного директора, паралельно розвиваючи мережу супермаркетів "Томат". З липня 2013 року по вересень 2014 року працював у міжнародній компанії British American Tobacco Ukraine на посадах менеджера по роботі з роздрібними ключовими клієнтами та молодшого менеджера маркетингу марок. З жовтня 2011 року по червень 2013 року працював у ТОВ "Бімаркет" (продуктовий рітейл) на посаді директора юридичного департаменту. З червня 2008 року по вересень 2011 року працював в ТОВ "Укргаз" та ТОВ "Омокс" (девелопмент) на посаді директора юридичного департаменту. З грудня 2007 року по травень 2008 року працював в іноземній компанії ТОВ "ГЛД-Інвест Україна" (девелопмент) на посаді юрисконсульта. З вересня 2004 року по листопад 2007 року працював юрисконсультом в юридичних компаніях ТОВ "Юрісвест", ТОВ "Юрінформ", помічником адвоката.

Громадська активність:

За свою активну громадську позицію у 2010 році був обраний від мешканців села Чайки депутатом Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області. Призначений заступником голови депутатської комісії з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської етики та регуляторної політики. Був обраний головою депутатської групи, яка представляла інтереси мешканців села Чайки. Свою роботу зосередив на питаннях житлово-комунального господарства, містобудування та дотримання законності.

Біографія:

Працювати почав зі школи. На перших курсах університету надавав безоплатну правову допомогу, працював помічником адвоката та юрисконсультом у різних юридичних компаніях. У 2007 році виконував функції помічника депутата Київради, де отримав досвід роботи органів місцевого самоврядування. Далі працював юрисконсультом та директором юридичного департаменту різних девелоперських компаній. В 2010 р. обраний депутатом сільської ради, отримав свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю. В 2011 р., з метою розвитку управлінських навичок, закінчив навчання в бізнес школі МІМ-Київ, після чого працював директором юридичного департаменту мережі супермаркетів “Бімаркет”. Унікальний управлінський досвід отримав працюючи в міжнародній тютюновій компанії British American Tobacco в 2013-2014 р. В 2014 р. разом з партнерами заснував та почав розвиток мережі супермаркетів “Томат”. В 2015 р. почав займатися юридичним консалтингом у сфері містобудування. Судимостей не маю. Одружений. Батько двох синів. Експерт в правознавстві, питаннях управління та організаційного розвитку.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65