Милобог Юрій Валерійович

!Милобог Юрій Валерійович Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

12.04.1974, с. Нововолодимирівка Казанківського району Миколаївської області

Навчальний заклад, спеціальність:

Закінчив з відзнакою Криворізький державний педагогічний інститут за спеціальністю "Вчитель біології та хімії". З 1997 по 2000 рік – аспірант кафедри ботаніки та екології Криворізького державного педагогічного університету.

Місце праці:

Науковець, кандидат біологічних наук, викладач, підприємець.

Громадська активність:

"З 1997 року займаюсь природоохоронною діяльністю. Приймав участь в різноманітних грантових міжнародних проектах по охороні та збереженню біорізноманіття. Голова ревізійної комісії Громадської природоохоронної організації «Українське товариство охорони птахів». Засновник і директор благодійної організації - Благодійний фонд «Ціна Життя». З фондом співпрацює близько 10 громадських організацій. Благодійний фонд опікується учасниками АТО та їх сім’ями стосовно матеріальної і юридичної допомоги, медичного забезпечення та психологічної реабілітації. Керівник ініціативної групи ГО «Самопоміч» "

Біографія:

Науковець, кандидат біологічних наук, викладач, підприємець. Паралельно з громадською та науковою діяльністю працював на різних керівних посадах: керівник планово-економічного відділу ТОВ «Універсалпромсервіс» ГП “Фокстрот”, генеральний директор ТОВ «Фокстрот-ТБК», директор ТОВ «Дружба Люкс». Автор понад 60 наукових робіт. Один з авторів другого видання Червоної книги України та Червоної книги Дніпропетровської області. Учасник багатьох Міжнародних наукових форумів та експедицій в різних країнах світу. Займаюсь бізнесом і працюю на кафедрі зоології, фізіології та валеології Криворізького педагогічного інституту ДВНЗ «Криворізький національний університет»

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65