Мороз Петро Микитович

Мороз_Петро_Микитович Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

01.08.1950 р., с. Ставки Турійського району Волинської області.

Навчальний заклад, спеціальність:

Київський інженерно-будівельний інститут, інженер-геодезист.

Місце праці:

Білоцерківський домобудівний комбінат - майстер, головний інженер; ТОВ "СП "УКРІНТЕРМ"" - генеральний директор.

Громадська активність:

Депутат Білоцерківської міської ради 20, 21, 24 скликань; Депутат Київської обласної ради 22, 24 скликань. Був членом УНП з 2005 по 2011 роки.

Біографія:

Народився в родині селян. Від самого дитинства зростав у великій пошані до людей, до їх праці і до рідної землі. Після школи вступив на навчання у Володимир-Волинський технікум гідромеліорації, який з відзнакою закінчив у 1970 році.
В 1972 р., пройшовши військову службу в Далекосхідному окрузі, приїхав на будівництво Білоцерківського шинного комбінату. Робочий шлях розпочав з посади муляра, а вже за кілька місяців став майстром будівельно-монтажного управління № 2 тресту „Білоцерківхімбуд”. Працював головою профспілкового комітету Білоцерківського домобудівельного комбінату, інструктором промислово-транспортного відділу Білоцерківського міському компартії України. Без відриву від виробництва закінчив Київський інженерно-будівельний інститут.
З 1985 по 1996 рік обіймав посаду головного інженера Білоцерківського ДБК. В цей період, за активної участі Петра Микитовича, було введено нову серію житлових будинків покращеного планування, що відіграло велику роль в подальшому розвитку будівництва житла в країні. В травні 2005 року його визнано дійсним членом Академії будівництва України. Нагороджений почесним званням «Заслужений будівельник України»
(1998 рік).
З 1996 р. до теперішнього часу Мороз П.М. – беззмінний генеральний директор підприємства «Укрінтерм», яке активно впроваджує новітні енергоефективні технології на теренах України.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65