Могила Сергій Віталійович

4 Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

09.12.1987 р., м. Куп’янськ

Навчальний заклад, спеціальність:

Факультет комп’ютерної інженерії та управління Харківського національного університету радіоелектроніки за спеціальністю «Інформаційна безпека»(2010 р.). У 2014 р. отримав професійний сертифікат з менеджменту The Open University: Organisations and people (BZR628) МВА центру «Стратегія».

Місце праці:

ТОВ "Полігон", заступник комерційного директора. Помічник-консультант на громадських засадах народного депутата України Семенухи Романа Сергійовича.

Громадська активність:

Відкриття юридичного консультаційного центру для громадян міста. Зустріч-обговорення з юристами та економістами питання "Прозорість місцевих бюджетів". Проведення конференції щодо формування IT-кластеру у Харкові за участю Яніки Мерило , спеціаліста з інформаційних технологій та інвестиційного бізнесу. Проведення зустрічі народних депутатів об’єднання "Самопоміч" з представниками ОСББ Салтівського житлового масиву, старт проекту сприяння ОСББ. Організація роботи громадської приймальні народного депутата (вул. Гоголя, 11) та громадської приймальні об’єднання «Самопоміч».

Біографія:

Народився 09 грудня 1987 року у м. Куп’янськ Харківської області у сім’ї вчителів. Після закінчення у 2005 році Полтавської гімназії №28 з поглибленим вивченням математики навчався в Харківському національному університеті радіоелектроніки на факультеті комп’ютерної інженерії та управління.У 2010р. отримав диплом бакалавра за спеціальністю «Інформаційна безпека». Молодим спеціалістом прийшов працювати в ТОВ «Полігон» менеджером з продажу. Згодом, завдяки високій працездатності, лідерським навичкам, постійній роботі над собою почав крокувати кар’єрними сходами: від менеджера до старшого менеджера, зі старшого до супервайзера, з супервайзера до менеджера з регіонального розвитку, потім до регіонального менеджера, далі до заступника комерційного директора. У 2014 році пройшов навчання у МВА центрі «Стратегія» та отримав професійний сертифікат з менеджменту The Open University: Organisations and people (BZR628). У 2014 році включився у громадську роботу, прийшовши волонтером у громадське об’єднання «Самопоміч».

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65