Матвєєва Тетяна Євгенівна

Матвєєва Тетяна Євгенівна Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

13.03.1970, м. Долина

Навчальний заклад, спеціальність:

Львівський державний університет ім. Івана Франка ( журналістика), Академія державного управління при Президентові України ( магістр державного управління)

Місце праці:

завідувач соціально - економічного відділу редакції "Свіча"

Громадська активність:

Третій рік поспіль активно реалізовує проекти, заходи під гаслом "Самопопмочі". Активно співпрацює і з іншими громадськими організаціями, залучаєїх до співпраці. Публічна особа у місті. Допомога АТО.

Біографія:

Народилася в м. Долина Івано – Франаківської області. Закінчила з відзнакою школу. Вступила до ВУЗу в 1987 році на стаціонарне відділення факультету журналістики. За період навчання друкувалася в різних ЗМІ. Після закінчення поїхала до Праги, де займалася підприємницькоюдіяльністю. 1998 року повернулася на УКраїну. В 1999р. народився син ВІталій. Цього ж року розпочала своютрудову діяльність в РЦССМ при РДА. Через рік – кореспондент редакції газети “Свіча” Долинської районної ради. В 2001 році прийнята у НСЖУ. У 2003 р. – Академія державного управління при Президентові УКраїни. Стаціонар. Двічі побувала на стажування в Німеччині в органах місцевого самоврядування. Є два сертифікати.Всі ці роки вела активну життєву позицію. Останні роки займаюся волонтерством. На даний час – завідувач соціально – економічного відділу редакції “Свіча”. Одружена. Виховуємо 2 дітей.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65