Марченко Владислав Петрович

Марченко_Владислав Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

07.09.1987, м. Запоріжжя.

Навчальний заклад, спеціальність:

Міжрегіональна Академія Управління персоналом - економiка працi. Запорізький національний технічний університет - управління проектами.

Місце праці:

Приватний підприємець.

Громадська активність:

Займає активну громадську позицію. Неодноразово долучався до акцій, що спрямовані на допомогу малозабезпеченим, бійцям АТО та переселенцям, а також акцій, націлених на популяризацію здорового способу життя, фізкультури і спорту - як волонтер або спонсор. У березні 2015 року ініціював регулярний прийом пенсіонерів в офісі ІГ «Об'єднання «Самопоміч» для проведення перерахунку пенсій. За цей час проведено понад 600 прийомів. Розмір перерахунку в окремих випадках становить до п'ятисот гривень - що в умовах інфляції і заморожених пенсій вкрай істотно для бюджету малозабезпечених громадян. Ініціював проведення семінарів з безпеки позичальників та їх взаємовідносин з банками, створення товариств співвласників багатоквартирних будинкiв, оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, податкового компромісу.

Біографія:

В 2004 році закінчив Запорізьку загальноосвітню школу №53, де отримав повну середню освіту.
Відразу після школи зайнявся підприємництвом в сфері капiтального будівництва, одночасно отримуючи вищу освіту.
Вивчав досвід будівництва в Північній Америці.
Ні до яких політичних партій раніше не входив та не був їх членом.
Громадянин України. Не осуджений. Проживає постійно на території України.
Сповідує християнські цінності.
Одружений, виховує доньку.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65