Лук`яненко Олександр Іванович

лук`яненко Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

Народився 26 квітня 1968 року в с. Вовчків, Переяслав-Хмельницького району, Київської області

Навчальний заклад, спеціальність:

В 1985 році закінчив Пристрімську середню школу, 1986 році СПТУ-19 в м.Київ, 1986-1988 роки служба в збройних силах радянської армії,2010 рік Державний вищий навчальний заклад «Київський економічний коледж» за спеціальністю «Організація перевезень і управління на транспорті» кваліфікація технік, організатор перевезень,2014 році закінчив «Національний транспортний університет», за спеціальністю «Організація перевезень і управління на транспорті (автомобільний транспорт)» та здобув кваліфікацію інженер з транспорту.

Місце праці:

Директор товариства «Обухівтранс»

Громадська активність:

З 2000 року голова «Обухівської районної асоціації перевізників».Нагороджений пам’ятною медаллю «З Україною в серці», Подяка від благодійної організації «Допомога військовим Обухівщини»,Подяка від громадської організації «Відчуй» за чуйне ставлення до дітей з вадами слуху та надання благодійної допомоги, Грамота від комітету з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Верховної Ради України, Подяка від «Української спілки ветеранів Афганістану», Подяка від «Товариства Червоного Христа України».

Біографія:

Народився 26 квітня 1968 року в с. Вовчків, Переяслав-Хмельницького району, Київської області.Громадянин України. Маю вищу освіту. Працюю на посаді директора товариства «Обухівтранс» з 2003 року, важливими соціальними проектами мною реалізованими насамперед вважаю це безкоштовна допомога військкоматам в перевезенні наших воїнів в зону АТО з першого дня конфлікту. А також перевезення пільгових категорій населення з мінімальним відшкодуванням від держави. Дружина Лук’яненко Галина Михайлівна працює в ТОВ «Марал» заступником начальника інспекційного органу – менеджер з якості, син Лук’яненко Євгеній Олександрович менеджер на автомобільному транспорті в ТОВ «Обухівтранс», син Лук’яненко Роман Олександрович директор ТОВ «Марал». Проживаю за адресою Обухівський р-н., с, Таценки вул. Абрикосова,1.
Одружений, маю двох синів. Дружина : Лук’яненко Галина Михайлівна 1968 року народження, сини: Лук’яненко Євгеній Олександрович 1990 року народження та Лук’яненко Роман Олександрович 1992 року народження. Не судимі. Життєва позиція:
Новітні технології в житті людей.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65