Лефтер Юлія Олександрівна

Лефтер Юлія Олександрівна Декларація 2014 Декларація 2015 Програма

Дата та місце народження:

13.05.1981р., м. Васильків, Київська обл.

Навчальний заклад, спеціальність:

"Освіта: вища. Отримала педагогічну освіту у 2000 році в Бердичеві,а згодом навчалась в Національній Академії Внутрішніх справ України, де у 2009 році здобула вищу освіту за спеціальністю юрист правознавець. З 2009 по 2010 рік в Академії внутрішніх справ України м. Київ, на кафедрі ""Адміністративного права"" опрацьовувала магістерську роботу на тему «Митні пільги і тарифні преференції» і того ж року отримала диплом магістра з права. У 2013 закінчила «Школу Євроінтеграції для лідерів громадянського суспільства» Посольство Польщі в Україні У 2014 році успішно пройшла навчання для жінок депутаток та активісток місцевих громад в рамках проекту Інституту політичної освіти «Посилення місцевої демократії». Липень -Серпень 2014 Навчання в Корпусі Миру США в Україні «Підвищення організаційної спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС) м. Київ Січень 2015 Навчання в Корпусі Миру США в Україні «Розвиток толерантності та поваги до різноманіття як запорука розбудови інклюзивних сталих громад» м. Київ Березень 2015 Стажер освітньої програми Уряду Швейцарії. «Політичний досвід, децентралізація, пряма демократія» м. Цюріх, м. Берн, м. Б’єль, м. Муртен. Швейцарія. 2014-2015 Випускник «Майстерні Європейської політики» Інституту політичної освіти. м. Київ, м. Львів, м. Цюріх,м. Берн "

Місце праці:

ТОВ «Екостім»

Громадська активність:

"2013р. - Започатковані проекти для пенсіонерів в м. Бердичів та м. Житомир , безкоштовна Юридична консультація для населення м. Бердичів та м. Житомир, юридична консультація телефоном, через електронну скриньку Житомирська обл. З 2014р. – проект «Телепередача САМОПОМІЧ» на ЖОД ТРК Житомирської обл., Кампанія «Здорове місто», «Оздоровча гімнастика», «Майстерня здоров’я»,адвокаційна кампанія «Пляшка зі смітника не для молока», програма для сімей переселенців зі Сходу України та Крим, соціальні заходи «Світло в оселі», «Допомога людям з обмеженими фізичними можливостями», спільні заходи з ГО Людей з інвалідністю « Стимул», школа іноземних мов «Французький Альянс» , молодіжні проекти, екологічні проекти, проект «Прозорий бюджет», Організація тренінгів "" Активні громадяни"" від ""British Council"" в Бердичеві. з 2012р. Засновник – президент школи іноземних мов ГО «Французький Альянс» популяризація вивчення іноземних мов, залучення волонтерів із США , програма дитячого відпочинку в м. Тулуза ,Франція. Організатор виходу першої за часи Незалежної України збірки переклад українською романів Бальзака «Сцени Паризького життя». Активний суспільно політичний діяч, правозахисник, активний учасник «Революції гідності» м. Львів, м. Київ, поширення ідеї самоорганізації населення. Засновник руху «Врятуй українське село» .Поправки до Закону України 771/97-ВР про зняття заборони продажу м'ясо молочної продукції на ринках України а в результаті 14 мл. Сімей в Україні не втратили єдиного джерела існування. Популяризація руху кооперацій на селі. Гуманітарна допомога АТО."

Біографія:

“Суспільно – громадський діяч. З 2012р. по теперішній час засновник школи іноземних мов в м. Бердичів.
Досвід роботи:
Бердичівський палац культури, керівник музичної студії 2000-2003; Робота в приватних компаніях в м. Києві 2003 – 2006.;ФОП Лефтер Юлія Олександрівна з 2006 – по теперішній час.;Засновник ТОВ «Екостім» 2010 – по теперішній час.”

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65