Купрієнко Олександр Юрійович

куприенко Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

17.07.1989 р., м. Дніпропетровськ

Навчальний заклад, спеціальність:

Дніпропетровський національний університет ім. О.Гончара, "Політологія"

Місце праці:

З 2011 року по теперешній час - приватний підприємець

Громадська активність:

Був організатором Всеукраїнських проектів ""Скажемо"" НІ! ""Торгівлі людьми"" і ""Вирішувати НАМ!"" в Дніпропетровську. А також проекту «Без хабарів» - спрямованого на формування нетерпимості у молодих людей до корупції та боротьбу з нею. Провів кількасот тренінгів з методики «Рівний-рівному» з різних гострих соціальних проблем. У 2005 році нагороджений Грамотою управління освіти і науки за особистий внесок у розвиток Міжнародної програми захисту прав людини в місті. Отримав нагороду ""Лідер року - 2005"" серед молодіжних лідерів міста. У 2006 році отримав нагороду ""Творча надія палацу"" від міського палацу дітей та юнацтва.

Біографія:

Маю статус Національного тренера з проведення тренінгів з питань дотримання прав людини, запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми, наркоманії.
 З 2004 року беру участь у міжнародній програмі “”Дебати””, спрямованої на інтелектуально-творчий розвиток молоді в рамках розвиваючої гри «Дебати». Переможець і кращий спікер багатьох українських та міжнародних турнірів. C 2011 по травень 2015 був творцем і очолював ВМГО «Федерація дебатів України». Є власником та співзасновником Арт-кафе “”Неизвестный Петровский”

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65