Коцюр Сергій Петрович

Коцюр Сергій Петрович Декларація 2015

Дата та місце народження:

05.03.1981р., с. Воскресінці, Коломийський район, Івано-Франківська обл.

Навчальний заклад, спеціальність:

У 1996 році закінчив Коломийський економіко-правовий коледж за спеціальністю «Правознавство» . Здобуває ступінь бакалавра у Київському національному торговельно-економічному університеті.

Місце праці:

Власник торгового центру з продажу та обслуговування комп’ютерної техніки «ОКСІ», керівник студії реклами та дизайну «49 ідей».

Громадська активність:

Керівник осередку «Об’єднання «Самопоміч» у м. Коломия. Сергій Коцюр став меценатом багатьох благочинних заходів: організував благодійний концерт на підтримку дітей з особливими потребами ( 2010 р.), допоміг із облаштуванням сенсорної кімнати у реабілітаційному центрі для дітей-інвалідів ( 2011р.), за його підтримки було створено 2 дитячі майданчики: в Залучанському інтернаті ( 2009р.) та в Коломийському ( 2012р. ).Організував профорієнтаційний проект для молоді "Форум успіху", який допомагає у правильному виборі професії. . А також ініціатор та активний учасник багатьох проектів ГО "Об’єднання "Самопоміч" у місті Коломия.

Біографія:

У 2003 році відкрив власну справу з продажу та обслуговування комп’ютерної техніки “ОКСІ”. 2010 року заснував студію реклами та дизайну «49 ідей».
З 2009 року активно займається благодійністю та громадською роботою у м. Коломия. У 2014 року ініціював створення у Коломиї ГО “Об’єднання “Самопоміч” і став її керівником. Завдяки чому втілив у життя декілька соціальних проектів:психологічна та інформаційна підтримка воїнів АТО; навчання літніх людей комп’ютерної грамотності; підтримка внутрішньопереселених осіб, допомога у реалізації їхніх проектів для м.Коломиї; створення місця дозвілля, самовдосконалення та волонтерства для молоді.
У 2015 році очолив політичний осередок партії “Самопоміч” у Коломиї.
Одружений, батько двох синів.
Судимостей не має.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65