Колісник Олександр Володимирович

Колісник Олександр Володимирович Декларація 2014

Дата та місце народження:

19 жовтня 1983 року у місті Вінниця

Навчальний заклад, спеціальність:

З 2000 по 2005 рр. навчався у Вінницькому Національному Медичному Університеті ім. М.І.Пирогова, на стоматологічному факультеті. У 2010році пройшов курси спеціалізації по хірургічній стоматології в Київській медичні академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика.

Місце праці:

З 2012 року, і по сьогоднішній час, працюю на посаді лікаря стоматолога хірурга в КЗ «МКСП».

Громадська активність:

Волонтерська робота в координаційному центрі Вінниччини «Допомога учасникам АТО». Займаюсь санітарно просвітницькою діяльністю серед населення м. Вінниці та серед сільського населення Вінницької області. Мною були підготовлені і прочитані лекції на тему: 1. «Профілактика СНІДу»; 2. «Вплив шкідливих звичок на розвиток захворювань щелепно лицевої ділянки»; 3. «Надання першої медичної допомоги при невідкладних станах»; 4. «Тимчасова зупинка кровотеч». Був активним учасником ЄВроМайдану. На сьогодні беру участь в допомозі військовим в зоні АТО.

Біографія:

Проживаю на території України з дня народження. Свій трудовий шлях розпочав у 2000 році, працюючи молодшим медичним персоналом стоматологічного кабінету ФАП в с.Дмитрашківка в позаурочний час. З 2005 по 2007 рік, проходив інтернатуру в Вінницькій міській стоматологічній поліклініці No1. У 2007році зарахований на посаду лікаря хірурга стоматолога в Замостянську стоматологічну поліклініку міста Вінниці. Досвіду роботи депутатом не маю. Я не брав участі у роботі жодної партії та проектах, що мають
відношення до попередньої влади. Не був замішаний та терпіти не можу корупцію, особливо серед медиків. Сумлінно виконую свій обовʼязок, який заключається в допомозі людям. Доля надала мені щасливу можливість лікувати сотні людей з усієї України. В один момент я відчув, що корисний, що мені довіряють люди і усвідомив, що можу дати більше своїй країні. Прагну будь що покращити якість медичного обслуговування в Україні.
Судимість відсутня.Місце проживання: м.Вінниця

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65