Іванов Олександр Олександрович

Іванов Олександр Олександрович

Дата та місце народження:

14.07.1977р.,с. Н.Сироватка

Навчальний заклад, спеціальність:

2010 рік - закінчив Сумський національний аграрний університет за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво».

Місце праці:

З 2008 року і на даний час приватний підприємець, сфера діяльності – монтаж житлових та нежитлових будівель, монтаж водопровідних систем.

Громадська активність:

Прокладання 50 км водогонів по Сумській обл. в депресивних селах за рахунок власних матеріалів та техніки. Участь в благоустрої території та майданчиків в дитячих закладах. Допомога учасникам АТО (власний автомобіль ГАЗ 66 передано військовим). Я бачу проблему, знаю як її вирішити і маю бажання працювати.

Біографія:

Я, громадянин України, Іванов Олесандр Олександрович, народився в с. Нижня Сироватка, Сумського району,Сумської обл. в 1977 році в родині робітників. Проживаю в Україні з моменту народження. У 1984 році пішов до 1 класу Нижньосироватської середньої школи. У 1992 поступив до Ворожбянського СПТУ № 36. У 2004 році поступив до Сумського національного аграрного університету. У 2010 році поступив до Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.
Трудову діяльність почав у 19 років. Працював водієм. На даний час приватний підприємець, сфера діяльності – монтаж водопровідних та каналізаційних мереж.
Одружений. Виховую доньку та сина.
В політичних партіях не перебував.
Не судимий.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65