Гусовський Сергій Михайлович

Гусовський Сергій Декларація 2014 Декларація 2015 Програма

Дата та місце народження:

09.11.1966, м. Київ

Навчальний заклад, спеціальність:

Київське вище військове авіаційне інженерне училище, Московський державний університет.

Місце праці:

Ресторатор, власник мережі «Ресторани Сергія Гусовського»

Громадська активність:

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Київській міській раді, ініціатор та активний учасник багатьох проектів ГО "Об’єднання "Самопоміч" у місті Києві. Сергій Гусовський підтримував благодійний фотопроект "Діти героїв", футбольну лігу та інші заходи проекту "Спорт для всіх", освітню ініціативу "Смарт Старт", взяв участь у встановленні рекорду України з масового читання Конституції вголос.

Біографія:

До відкриття першого ресторану в 2001 році займався інвестиційно-девелоперською діяльністю, працював у сфері телекомунікацій та супутникового зв’язку, був інженером науково-дослідної лабораторії Центру підготовки космонавтів імені Юрія Гагаріна.
З  2014 року – депутат Київської міської ради, голова фракції “”Об’єднання “”Самопоміч”” у Київській міській раді. Як голова фракції заблокував необґрунтоване збільшення статутного капіталу КП «Київзеленбуд» на 10 млн. грн. за рахунок бюджету міста Києва,  ініціював проведення аудиту діяльності КП «Київпастранс» та КП «Київський метрополітен», створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань забезпечення киян, які беруть участь в АТО та впровадження відкритого загального  онлайн – доступу  до програмного комплексу «Єдина інформаційна система», що містить інформацію стосовно статусу та умов користування комунальним майном столиці.
Судимостей не має.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65