Горошко Олена Ігорівна

Горошко2015 Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

30.03.1965, м.Харків

Навчальний заклад, спеціальність:

1982 – 1987рр. Харківський державний університет ім. О. М. Горького, спеціальність Структурна та прикладна лінгвістика. Диплом із відзнакою. 2000р. – доктор філологічних наук. 2010р. – доктор соціологічних наук. 2011р. – професор за кафедрою міжкультурної комунікації та іноземної мови. Також маю магістерську ступень із освіти 2. 0 від університету Умеа (Швеція) (2009).

Місце праці:

Завідувач кафедри міжкультурної комунікації та іноземної мови Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", радник ректора з питань зв’язків з громадськістю.

Громадська активність:

2009-2013рр. Участь у організації та підтримка діяльності кафедри ЮНЕСКО з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (Нікосія, Кіпр). 2010р. Участь у проекті щодо становища та відношення до жінок у засобах масової інформації Фонда Міжнародних жіночих медій (США). 2004-2006 рр. Участь у спільному проекту Жіночого відділу досліджень Університету штату Айова (США) та Центру гендерних досліджень Національного університету імені В. Н. Каразіна (Україна) "Розвиток гендерних досліджень в межах Університетської програми партнерства для просування навчальних трансформацій у вищій школі України», керівник напряму гендерних досліджень Інтернету та соціальних медій; 2001-2004рр. Участь у спільному проекті Університету штату Айова (США) та Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (Україна) "Зміцнення партнерства університету для сприяння економічному розвитку в Харкові", координатор дистанційного навчання в рамках програм підготовки інструкторів. 1999-2001рр. Участь у спільному проекті Університету штату Айова (США) та Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (Україна) "Перепідготовка жінок-вчених для нової економіки України", координатор підготовки з професійного розвитку та мовної підготовки (англійська).

Біографія:

1987-1988 рр. – молодший співробітник лабораторії почеркознавчих та авторознавчих досліджень Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М.С.Бокаріуса Міністерства юстиції України. З червня 1988р. по теперішній час – лаборант, викладач, доцент, професор, завідувач кафедри міжкультурної комунікації та іноземної мови Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”. Експерт у царині гендерних студій та інтернет-комунікацій. Проходила стажування в Інституті Інтернету Оксфордського університету (Великобританія), Айовському університеті (США). На виборних посадах не перебувала. Безпартійна. Судимостей не маю.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65