Горбенко Наталія Олексіївна

Горбенко Наталія Олексіївна Декларація 2014

Дата та місце народження:

04.10.1973, м. Миколаїв

Навчальний заклад, спеціальність:

2012 - 2013 Школа менеджменту "Сколково". 2003 - 2004 Міжнародний Інститут Менеджменту ЛІНК, факультет: менеджмент у бізнесі. 1999 - 2001 Міжрегіональна Академія Управління Персоналом (Україна, м.Миколаїв) Факультет: Менеджмент організацій. Економіка та управління бізнесом. Спеціальність: Магістр економіки та управління бізнесом. 1993 - 1999 Херсонський Державний Технічний Університет (Україна м.Херсон) Факультет: Автоматизація технологічних процесів і виробництв. Спеціальність: Фахівець з автоматизації технологічних процесів і виробництв.

Місце праці:

Пройшла трудовий шлях від економіста на Миколаївському глиноземному заводі до директора великого проекту. Останній реалізований проект - в якості керівника проекту побудувала та ввела в експлуатацію найбільший за роки незалежності України екологічний об'єкт у Дніпропетровській області (інформація про проект: https://www.youtube.com/watch?v=EITqPV9ygkY&feature=youtu.be). В даний час - заступник генерального директора ТОВ "Металург Півдня" (м.Миколаїв).

Громадська активність:

Має активну громадянську позицію

Біографія:

Громадянка України. Проживає в м. Миколаєві. Працювала економістом, займала керуючі посади та очолювала великі проекти.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65