Фартушок Дмитро Ігорович

Фартушок Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

03.03.1981 р., м. Червоноград

Навчальний заклад, спеціальність:

1) Львівський національний університет імені Івана Франка,спеціальність «Фінанси», здобув кваліфікацію магістр з фінансів; викладач економічних дисциплін. 2) Львівський національний університет імені Івана Франка , правничий факультет, спеціальність правознавство, здобув кваліфікацію юрист.

Місце праці:

1998 р. Товариство з обмеженою відповідальнісю «ДАВІД» ; З 2004 року по 2013 рік працював на ВП «Шахта «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» провідним бухгалтером; На даний момент займаюсь підприємницькою діяльністю

Громадська активність:

Дмитро Фартушок є лідером в червоноградському осередку «Об”єднання» Самопоміч». Впродовж двох років Дмитро Ігорович реалізував близько 50 проектів різних галузей, чим сприяв підняття іміджу та рейтингу громадського об’єднання «Самопоміч». Завдяки його зусиллям, було створено команду червоноградської «Самопомочі», котра допомагає втілювати в життя нові проекти. Цим Дмитро Фартушок заслужив повагу та авторитет серед колег. Сьогодні команда під керівництвом Дмитра Ігоровича планує і вподальшому втілювати проекти, які є суспільнокорисними для міста, а в перспективі приймати правильні, адекватні рішення для кращого розвитку Червонограда.

Біографія:

У 1998 році успішно закінчив Червоноградську середню загальноосвітню школу I-III ступенів №2 з поглибленим вивченням фізики.
З липня 1998 року працював менеджером у Товаристві з обмеженою відповідальнісю «ДАВІД».
У 2003 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та здобув кваліфікацію магістр з фінансів; викладач економічних дисциплін.
У 2007 році закінчив правничий факультет Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю правознавство та здобув кваліфікацію юрист.
З 2004 року по 2013 рік працював на ВП «Шахта «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» провідним бухгалтером.
На даний момент займаюсь підприємницькою діяльністю та приймаю активну участь у громадській діяльності.
Є членом « Політична партія «Об’єднання «САМОПОМІЧ».
Дружина Фартушок Анна, виховуємо доньку.
Не судимий та під слідством не перебував.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65