Фамуляк Наталія Степанівна

Фамуляк Наталія Степанівна Декларація 2014

Дата та місце народження:

02.11.1977 р., с. Скнилів Золочівського району Львівської області.

Навчальний заклад, спеціальність:

Львівський державний аграрний університет, спеціальність «Економіст – бухгалтер»

Місце праці:

З 2004 р. - головний спеціаліст сектору персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян Золочівського управління соціального захисту населення

Громадська активність:

Надання безкоштовних юридичних консультацій населенню, постійний контакт з населенням району по питанню пільгового проїзду окремих категорій громадян, по питанню надання компенсації на тверде паливо та скраплений газ пільговим категоріям населення. Здійснює активну громадську роботу.

Біографія:

Я, Фамуляк Н. С., народилась 2 листопада 1977 року в с. Скнилів,Золочівського району, Львівської області. Громадянка України.
В 1980 році разом із батьками, Гук Степаном Івановичом та Гук Лесею Іванівною, переїхала на постійне проживання в с.Павлів, Радехівського району Львівської області, де з відзнакою закінчила у 1993 році Павлівськузагальноосвітню школу.
Продовжила навчання у ВПУ №63 м.Львова,яке закінчила у 1996 році за спеціальністю – оператор ЕОМ-бухгалтер.
У 1997 році поступила до Львівського державного аграрного університету, навчалась на кафедрі «Облік і аудит», який закінчила у 2003 році та здобула кваліфікацію «Економіст – бухгалтер».
З грудня 2001 року, після одруження, проживаю у м.Золочеві, Львівської області.
У 2004 році прийнята на роботу в Золочівське управління соціального захисту населення, де працюю по даний час на посаді головного спеціаліста сектору персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян.
Одружена, виховую двох дітей.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65