Дікальчук Андрій Іванович

Дікальчук А.І. Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

18.03.1985, м. Червоноград, Львівської обл.

Навчальний заклад, спеціальність:

Тернопільський національний педагогічний університет, філологічний факультет, вчитель української мови і літератури, англійської мови та світової літератури

Місце праці:

телевізійний канал «Бужнет»

Громадська активність:

З вересня 2013 року беру активну участь у створенні та діяльності міського осередку громадської організації «Самопоміч».

Біографія:

З вересня 2002 р. до червня 2007 р. навчався у Тернопільському національному педагогічному університеті на філологічному факультеті. Здобув спеціальність вчителя української мови і літератури, англійської мови та світової літератури.
З вересня 2006 р. до січня 2009 р. працював редактором відділу роботи рад та органів місцевого самоврядування газети Тернопільської районної ради та Тернопільської районної державної адміністрації «Подільське слово».
З лютого 2009 р. до серпня 2012 р. працював кореспондентом та ведучим телеканалу «15» м. Червонограда.
З січня 2013 р. і дотепер працюю головним редактором телеканалу «Бужнет» м. Червонограда.
Автор сотень газетних статей та телепрограм на економічну, фінансову, суспільно-політичну, екологічну, освітню, культурну, медичну та соціальну тематику.
З вересня 2013 р. беру активну участь у створенні та діяльності міського осередку громадської організації «Самопоміч».
Працюю головним редактором міського телевізійного каналу «Бужнет», який регулярно висвітлює найактуальніші проблеми із життя нашого краю, допомагає мешканцям налагоджувати взаєморозуміння із владними структурами та доносити до чиновників свою позицію. Завдяки об’єктивним і всестороннім розповідям як про негаразди, так і про досягнення в житті громади люди довіряють телеканалу та прислуховуються до думок його журналістів.
Безпартійний, членом жодної із політичних партій не був.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65