Дерев’янко Анна Василівна

дервянко анна Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

народилася 06 травня 1980 року. м. Полтава

Навчальний заклад, спеціальність:

2006р.¬ закінчила з відзнакою Київський національний університет внутрішніх справ, спеціальність «Правознавство». Магістр.

Місце праці:

-

Громадська активність:

Активна життєва позиція, В шкільні та студентські роки брала активну участь в художній самодіяльності, неодноразово була ведучою на різних заходах. В період роботи в ОСББ «Каштанове 23007» була ініціатором звернення до місцевої влади , щодо прокладання пішохідної доріжки до нового мікрорайону, щорічно організовую «Дні довкілля» на мікрорайоні, висаджені дерева та оформлені газони та клумби. Разом з колегами з сусідніх ОСББ неодноразово організовували свята на мікрорайоні «Сосновий» для дітей до «дня захисту дітей» та Новорічних свят. Кожного дня, особисто спілкуючись з мешканцями нашого мікрорайону , я вникаю в їх проблеми так як і сама є мешканцем.

Біографія:

Народилася в сімї студентів Полтавського інженеро-будівельного інституту.
Батько: Хиль Василь Йосипович 1953 р.н .- пенсіонер. Працював інженером – будівельником в СТОВ « ім.. Шевчека» с. Москаленки, Чорнобаївського р-н, Черкаської обл.. з 1982 р до виходу на пенсію. Був депутатом сільської ради 3-х скликань з 1991 по 2004 р.р. Мати: Хиль Ольга Василівна 1955 р.н. – пенсіонерка. Працювала директором цегельного заводу, завідуючою музею,завідуюча складом сільськогосподарської продукції. Була головою виборчої дільниці в 1999 році. Неодноразово нагороджувалася грамотами та відзнаками за трудову діяльність. Розлучена. Син Деревянко Петро Павлович 2004 р.н.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65