Боженко Євгеній Петрович

Боженко Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

04.06.1977 р., м. Алма-Ата, Казахстан.

Навчальний заклад, спеціальність:

Освіта вища технічна - Національний авіаційний університет за спеціальністю «Технічна експлуатація літальних апаратів та авіадвигунів».

Місце праці:

ТОВ «Моноліт.Нет», генеральний директор.

Громадська активність:

З врахуванням знань, досвіду роботи, особистих ділових якостей неодноразово визначався Подяками та Почесними грамотами міського голови Борисполя, виконавчого комітету, управління освіти і науки та комунальних служб. Нагороджений відзнакою міста «Благодійник року 2012» та «Благодійник року 2013». Відзначений Почесними грамотами Київської обласної державної адміністрації. За поданням командира частини 3066 МВС у 2015 році нагороджений медаллю «Сильному духом». Займаю активну проукраїнську позицію. Є головою бориспільського відділення ГО «Самооборона київської області». Волонтер благодійного фонду «Розвитку та захисту Київщини». Член міжнародної асоціації ветеранів спецпідрозділів «Альфа-антітерор». В складі Асоціації з червня 2014 року особисто супроводжую доставку різноманітної допомоги Збройним Силам України на передову.

Біографія:

З листопада 2000 по жовтень 2008 р. працював інженером, асистентом кафедри «Теоретичної фізики» Національного авіаційного університету. З 2008 р. і по теперішній час працює на посаді генерального директора власного товариства з обмеженою відповідальністю «Моноліт.Нет». За період праці генеральним директором ТОВ «Моноліт.Нет» зміг створити найкрупнішого провайдера Інтернету в місті Бориспіль з високім рівнем та якістю обслуговування.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65