Бордун Галина Володимирівна

FullSizeRender Декларація 2014 Декларація 2015

Дата та місце народження:

Народилася 04 листопада 1976 року в с. Оброшино Пустомитівського району Львівської області.

Навчальний заклад, спеціальність:

Здобула дві вищі освіти: у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І.Франка та Національному університеті «Львівська політехніка».

Місце праці:

Львівська міська рада, начальник відділу кадрів апарату виконкому.

Громадська активність:

Керівник ГО «Асоціація фахівців з управління людськими ресурсами». Проведення навчань для студентів вищих навчальних закладів міста Львова, громадських середовищ міст України. Навчання для директорів шкіл м. Львова – Public Management. Реалізовані проекти: програма стажування Львівської міської ради «Перший кар’єрний крок»; проект «Lviv Young Project»; проект «Профорієнтація школярів»; тематичні круглі столи «Працюй у Львові»; реалізація підписання меморандуму про співпрацю Львівської міської ради та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Біографія:

Досвід роботи:
2012 р. – даний час – начальник відділу кадрів апарату виконкому Львівської міської ради.
2007 – 2012 рр. – заступник начальника відділу кадрів апарату виконкому Львівської міської ради.
2006 – 2007 рр. – головний спеціаліст з питань підготовки і навчання кадрів, психолог відділу кадрів апарату виконкому Львівської міської ради.
1996 – 2006 рр. – вчитель, практичний психолог, тренер.
Громадянка України. Заміжня, виховує сина. До кримінальної відповідальності ані кандидат, ані її родичі не притягалися.
Пройшла шлях від вчителя, практичного психолога, тренера, спеціаліста до посади керівника.
Загальний стаж роботи – 20 років.
Член політичної партії та виконавчого комітету політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”.
Займає активну життєву позицію, знаходиться у стані постійного професійного вдосконалення. Про це свідчать десятки тренінгів, навчань, майстер-класів, соціальних проектів, які пройшла та провела Галина Бордун в Україні.
Радіє за свою молоду активну та професійну команду, з якою спільно творять процеси, події та формують якісний штат Львівської міської ради.
Обожнює цікавий активний відпочинок, мріє відвідати Тибет та побувати в Індонезії не лише, щоб побачити країни, а й глибше пізнати себе.
Надає перевагу сімейним прогулянкам разом із домашнім улюбленцем Айком. Не любить вишивати та пришивати ґудзики, а цього року вперше приготувала всю різдвяну вечерю.
Любить слухати класичну та українську музику, гострі м’ясні страви та легенькі овочі, а зрештою – все залежить від настрою.
Життєве кредо: “Немає нічого неможливого, було б бажання!”, “Людина живе доти, доки вірить, надіється та любить!”, “Кожна людина є творчою та унікальною, коли робить те у що вірить!”, “Робота виснажує тільки тоді, коли людина займається нею не з власного бажання та призначення”.
Галині завжди таланило на хороших людей і добрі команди.
Вона вдячна всім за те, що завжди є поруч!

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65