Бляшин Микола Степанович

Бляшин Микола Степанович Декларація 2014

Дата та місце народження:

24.05.1981 р. м. Рівне

Навчальний заклад, спеціальність:

Національний Університет "Острозька Академія" В 2004 році здобув повну вищу юридичну освіту за спеціальністю "Правознавство" та отримав кваліфікацію магістр з права (диплом з відзнакою). Учасник навчальних програм Києво-Могилянської бізнес-школи (2015 рік).

Місце праці:

Місце роботи: директор АДВОКАТСЬКОГО БЮРО "МИКОЛИ БЛЯШИНА", адвокат.

Громадська активність:

Захищаю як юрист понад 4 роки інтереси громади міста Рівне в боротьбі з незаконним будівництвом АЗС у по вул. Басівкутській у м. Рівне. Приймав активну участь в громадських слуханнях щодо добудови енергоблоків Хмельницької АЕС. Автор публікацій в ЗМІ та учасник телевізійних програм на правозахисну тематику. В 2013 році обраний головою Ревізійної комісії адвокатури Рівненської області. В 2015 конференцією адвокатів Рівненської області обраний членом Ради адвокатів України від Рівненської області. В 2002 році одним з перших в Україні удостоєний гранту Президента України для обдарованої молоді для реалізації проекту створення юридичної клініки "PRO BONO" ("Заради добра") і надання безкоштовних консультацій мешканцям Острозького району Рівненської області

Біографія:

Місце роботи: директор АДВОКАТСЬКОГО БЮРО “МИКОЛИ БЛЯШИНА”, адвокат.
Навчаючись на останніх курсах університету, в липні 2002 року розпочав трудову діяльність в ТОВ “ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “АКВАТОН” (м. Рівне, понад 100 працівників) на посаді юрисконсульта де пропрацював до 2008 року.
В квітні 2007 року склав іспити та отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю і прийняв присягу адвоката.
З 2007 року і до цього дня займаюсь адвокатською діяльністю в місті Рівне. Засновник та директор АДВОКАТСЬКОГО БЮРО “МИКОЛИ БЛЯШИНА” де з командою професійних юристів надаємо юридичні послуги бізнесу, інвесторам та громадянам. Зареєстрований як фізична особа-підприємець (діяльність у сфері права).
Стипендіат програми для молодих юристів Міжнародної Асоціації Юристів
(IBA Developing Bars Scholarship for Young Lawyers).
Кандидат в депутати на виборах до Рівненської міської Ради (2010 рік), кандидат в народні депутати України на виборах до Верховної Ради України (2014 рік).
Одружений, з дружиною виховуємо двох донечок. Проживаю в м. Рівне (Басів Кут).
Безпартійний. До кримінальної відповідальності не притягувався.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65