Кудь Роман Володимирович

кудь Декларація 2014

Дата та місце народження:

29.03.1980р. у місті Фастів

Навчальний заклад, спеціальність:

КНУБіА - Інженер механік

Місце праці:

СУ -145, ДП "Фастівський держлісгосп", ВАТ "Будмаш", ТОВ "Будінсервіс", ДП "Пропан"

Громадська активність:

Приймав участь в заході «Озеленення міста», приймав участь у військово-патріотичній грі «Джура», приймав участь в закритті незаконно-встановлених ігрових автоматів, приймав участь в люстрації прокурора. Приймає участь в патрулюванні міста. Приймав участь у боротьбі з бракон’єрством у водоймах м. Фастова. Організація та проведення заходів по вшанування видатних постатей міста. Постійний контроль роботи комунальних підприємств міста.Один з організаторів акції "Останній потяг". Не дав разом з громадою міста знищити зелену зону (колишный кар'єр на мікрорайоні Кадлубиця в м.Фастові).У будинку, де проживає та зареєстрований, не дав владі використати на незаконну приватизацію так звану "Ленінську кімнату". Один із засновників ВО "Майдан у м.Фастові".

Біографія:

Я, Кудь Роман Володимирович, народився 29 березня 19780 року в м. Фастів, Київської області, Фастівського району. Громадянин України.
Освіта вища: З 1997р. по 2002 рік навчався у Київському Національному Університеті Будівництва та Архітектури на факультеті «Автоматизації інформаційних технологій» за спеціальністю інженер-механік.Трудова діяльність: 2002-2003р.р працював на посаді майстра по ремонту машин та обладнання у Фастівському «Держлісгоспі».;2003-2005р.р. працював на підприємстві ВАТ «Будмаш» у місті Києві на посаді начальника транспортної дільниці.2005-2014р.р. працював у ТОВ «Будінсервіс» у місті Київ.З 2015 року працюю в ДП «Пропан». Безпартійний. До кримінальної відповідальності не притягувався.

Якщо Ви маєте зауваження до депутатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65